На Закарпаття приїдуть близько 6000 переселенців зі сходу

Опубліковано:

 Згідно з розпорядженням керівництва країни в Закарпатську область на початку тижня приїдуть близько 6000 переселенців зі сходу, де зараз проводять антитерористичну операцію. Близько 250 із них будуть поселені на Берегівщині.

 На спеціальній нараді з участі представників місцевих органів самоврядування та інших фахівців було прийнято спільне рішення розмістити перший потік жителів Сходу в приміщенні районної школи-інтернату на території міста по вул. Гагаріна. Утримання людей, які на час АТО покинуть свої домівки, мають фінансуватися з державних коштів програми “Турбота”, а також зусиллями міста, району та самих переселенців.

Для координування всього процесу місто та район створили штаб і спільно займатимуться питаннями переселенців. Усіх новоприбулих зареєструють, проінструктують та оглянуть медики. Участь у цьому громіздкому процесі з метою забезпечення порядку будуть брати представники правоохоронних органів та СБУ. В середини школи-інтернату буде налагоджена система цілодобового чергування та діятиме “гарячий” стаціонарний номер — 0679884633.

beregszasz.com.ua

1int1

1int2

1int3

1int4

1int5

1int6


Про Захід