Соціум

Ювенал Лідія Мацецка розповіла дітям про особливості їзди на велосипеді та в автомобілі

Старший інспектор ювенальної превенції поліції Закарпаття Лідія Мацецка відвідала дітей в ужгородському таборі "Camp Explorer" та провела ознайомчу бесіду. Наголосила на правилах дорожнього руху та особливостях правильної поведінки біля водойм. 
Лідія Мацецка провела зустріч у формі гри для того, щоб утримати увагу аудиторії юного віку – від 5 до 8 років.

Малята розповіли поліцейській, що вже знають, що на дорозі не можна гратися з м'ячем чи кататися на роликах, а також який колір світлофору означає, що можна починати рух. Правоохоронець зробила акцент на тому, що батьки мають право перевозити дітей на велосипеді тільки з 7 років і обов'язково у велокріслі.

Після цього розпочався діалог, під час якого кожен міг задати питання та дізнатися ще більше про правила поведінки на дорозі.

Головне питання, яке хвилювало більшість аудиторії: "Зі скількох років можна їздити на передньому сидінні авто біля водія?". Відповідь трошки засмутила дітей, адже це дозволено лише з 12 років і за мінімального зросту 145 см.

Лідія Мацецка наголосила: "Безпека дітей – це найголовніше". Правоохоронець відзначила, що їй приємно, що літні табори відпочинку хвилюються за малечу та співпрацюють з поліцією в питаннях навчання дітей.

Андріана Снарська, студентка 2 курсу УжНУ для поліції Закарпаття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 4 =