В Ужгороді уже скоро отримуватимуть біометричні паспорти

Опубліковано:

Закарпаття є одним з регіонів України, в яких Державна міграційна служба вже встановила так звану робочу станцію для оформлення біометричного закордонного паспорта.

— Це документ із безконтактним електронним носієм, на потребі якого давно наполягають ряд країн для того, щоб вони могли впроваджувати безвізовий режим для українців, — сказав начальник Головного управління ДМС України в області Ігор Михайлишин. — В управлінні щойно завершено монтаж цієї станції. Це означає, що до видачі біометричних паспортів, які слугуватимуть надійною перепусткою до інших країн Європи та світу, загалом залишилося півкроку.

До кінця грудня в Закарпатській області в тестовому режимі випробують обладнання для зчитування біометричних даних людини, навчатимуть працівників ним користуватися. Отже, вже з перших робочих днів січня 2015 року закарпатці оформлюватимуть для себе закордонні біометричні паспорти.

З лютого очікується надходження аналогічного обладнання ще для десяти територіальних підрозділів міграційної служби області, що дасть змогу задовольнити попит на документи нового зразка, – інформує “Урядовий кур'єр“.

 

Детальніше про біометричні паспорти – читайте у матералі журналіста Про Захід ТУТ.


Про Захід