Що кримінальна міліція робила в обласному ліцеї-інтернаті

Опубліковано:

 Правоохоронці кримінальної міліції у справах дітей зустрілись із ліцеїстами Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Правоохоронці розповіли юнакам про найпоширеніші порушення серед підлітків та відповідальність, яка за них передбачена.

Профілактика вчинення правопорушень, протиправної поведінки – один із пріоритетів у роботі міліції. Особливо, коли це стосується молоді. Для зміцнення взаємодії правоохоронців із вихованцями навчальних закладів регулярно проводяться зустрічі у школах та ліцеях міста.

У кожного підлітка рано чи пізно виникає інтерес до зброї, спиртних напоїв, куріння, наркотиків, тобто, до усього забороненого, – розповідає оперуповноважена сектору кримінальної міліції у справах дітей Мукачівського міськвідділу міліції Марина Ільтьо. Застерегти, попередити, уберегти молодь, щоб інтерес не перетворився на згубну звичку, яка часто пов`язана з криміналом, мають на меті працівники міліції.

Під час зустрічі правоохоронці розповіли про найпоширеніші випадки порушення законодавства неповнолітніми. Про адміністративну та кримінальну відповідальність передбачену для дітей.

Також міліціонери розказали про згубні наслідки вживання наркотичних засобів, спиртних напоїв. З першої хвилини ця інформація неабияк зацікавила ліцеїстів, адже у ній йшлося про справжні долі підлітків, їх гіркий досвід вживання спиртного, надзвичайно важке життя, назавжди зламане згубними звичками.
Під час бесіди співробітники кримінальної міліції у справах дітей зруйнували стереотипне уявлення підлітків про міліціонерів, як просто людей у форменому одязі зі зброєю. Ліцеїсти побачили, що міліцейська служба набагато складніша і багатогранніша, ніж здається на перший погляд. Правоохоронці виразили сподівання, що після зустрічі хтось з ліцеїстів замислиться над власною поведінкою, а хтось переосмислить життєві цінності, намітить плани на майбутнє.

І ліцеїсти, і педагоги, і правоохоронці залишилися задоволеними від проведеної зустрічі. Керівництво ліцею та міліціонери досягли домовленості щодо подальшої співпраці, проведення зустрічей, екскурсій з ліцеїстами Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС.


Про Захід