Ужгородцям покажуть гостру сексуальну комедію для дорослих

Опубліковано:

 Сьогодні, 11 грудня, в Ужгороді київській театр імпровізації “Чорний квадрат” розповів про виставу, яку він покаже завтра, 12 грудня, на сцені Закарпатського обласного муздрамтеатру, − “Кохання SEXом не зіпсуєш”.

Спектакль анонсований, як гостра сексуальна комедія для дорослих від 18 років. Актриса Наталія Морозова зауважила, що ерос − любов і танатос − смерть − дві теми, які завжди будуть цікавити людство. Однак у теперішній ситуації грати щось про танатос − важко. Натомість зараз театр намагається грати легко і весело, але і так, аби спонукати глядачів до якихось думок після вистави: “Намагаємося не просто посмішити глядача, але хочемо, аби він після вистави вийшов з якимись думками і трохи змінений”.

Руслан Іваненко розповів, що починалося все з етюдів “10 хвилин до і після сексу”. Згодом матеріалу стало більше і виокремилася ціла вистава. Насамперед акторську групу цікавлять кризові людські стосунки. Наприклад, в одній із сюжетних ліній вистави розбирається чи можуть бути інтимні стосунки між друзями.

Також актори розповіли, що вони запрошують всіх охочих грати, долучатися до трупи. “Абсолютно кожна людина може почати грати пройшовши навчання в нашій театральній студії”, − відзначив Руслан Іваненко. Власне команда акторів зібрана з усіх куточків України, а самому театру вже більше 20 років.

Про Захід


Про Захід