Соціум

У добровільній пожежній команді Дерцена працює єдина жінка – 23-річна Анна Жуковскі (Фото)

Управління ДСНС України у Закарпатській області розповіло про 23-річну дівчину Анну Жуковскі, котра з 18-річного віку є повноцінним членом добровільної рятувальної команди села Дерцен. Батьком цієї сміливої дівчини є Микола Жуковскі – чоловік, котрий з власної ініціативи створив у Дерцені Мукачівського району пожежну команду. От уже 14 років цей підрозділ є повноцінним боєздатним помічником оперативно-рятувальної служби регіону.

Робота членів добровільної пожежної команди дещо відрізняється від роботи професійних рятувальників. Фахівці ДСНС перебувають на чергуванні цілодобово, натомість дерценські добровольці отримують виклик, лише коли пожежа палає на їхній ділянці.

Анна Жуковскі у цій команді виконує роль фельдшерки і надає долікарську допомогу постраждалим, адже за освітою є лікарем-стоматологом. Але за 5 років служби довелося дівчині побувати у багатьох страшних ситуаціях. Якось їй доводилося ліквідовувати наслідки ДТП, у якій загинули 4 молоді хлопці, а іншого разу потрібно було витягувати з палаючого хліва корову та свиню, котрі кусалися і втікали назад у палаючу домівку. Проте такий ритм життя не лякає дівчину. Вона анітрохи не жалкує, що стала добровольцем і радіє, що може присвячувати час допомозі людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

91 − = 85