Активісти УДАРу просять ужгородську владу зробити конкурс проектів для громадських організацій міста

Опубліковано:

Молодіжне крило УДАРу звернулося до начальника управління культури, спорту, сім`ї та молоді Ужгородської міськради Ольги Гатнер. Активісти просять зініціювати в бюджеті міста на 2015 рік статтю витрат “Конкурс проектів громадських організацій” у розмірі 50 тисяч гривень. Крім того, в УДАРівців є прохання розробити програму, яка б дозволила місту на постійній основі брати участь у співфінансуванні цікавих молодіжних проектів.

“В м. Ужгород є кілька десятків активних громадських організацій, у тому числі, спрямованих на реалізацію молодіжної політики. Протягом останніх років Ужгородська міська рада не організовувала конкурсу проектів для ГО, як це роблять у багатьох українських містах”, – йдеться в офіційному зверненні.
Керівник Молодіжного крила УДАРу Денис Ман розповідає, що на зустрічах з активістами представники міської влади казали, що статті витрат на конкурси для ГО у бюджеті не передбачено. “Думаю, така ситуація в місті склалася тому, що Ужгородом протягом останніх років керують представники “Партії Регіонів”, яку суспільство визнає як злочинну і яка явно ніколи не працювала на благо людей. Сильні громадські організації для такої влади не потрібні, а тому і відсутня будь-яка підтримка проектів активістів”, – каже Денис.

УДАРівці заявляють, що готові самі приєднатися до розробки програми, а також залучити до цього інші громадські організації.

Прес-служба Закарпатської обласної організації партії “УДАР”


Про Захід