Небайдужі рахівчани відправили бійцям на Схід військове приладдя

Опубліковано:

11 грудня 2014 року від націоналістів Рахівщини надійшла допомога мукачівському загону прикордонників “Саламандра”. Кошти на електронні військові пристрої надали також закарпатці з Чехії.

Сім'ї родом з Рахівського району долучились до збору коштів на потреби земляків. Прилади нічного бачення, міношукач та рації фірми “Моторола” передали на потреби прикордонного загону.

“Члени Рахівської районної організації Всеукраїнського об'єднання “Свобода” брати Павло та Федір Лембаки та прихильники партії Іван Ковбаснюк, Василь Лукачук, Павло Чірібай, Василь Стефурак, Петро Шостак, Олександр Сороцький, Леон Чорний, Анатолій Чорний та Василь Лембак з с. Косівська Поляна активно допомагають нашим хлопцям на сході. Більшість з них працюють у Чехії, однак не забувають за своїх земляків, що воюють на сході України. На потребу наших рахівських вояків активісти відразу ж відгукнулися та зібрали кошти на військове приладдя”, – прокоментував організацію допомоги голова Рахівської районної організації ВО “Свобода” Микола Косівський.

До Дня святого Миколая рахівські свободівці продовжують збір листів, дитячих малюнків, гуманітарної допомоги та медикаментів для добровольчого батальйону “Січ”. Збір триватиме до 14 грудня щодня з 9:00 по 15:00 у приміщенні Рахівського районного Будинку культури.

Прес-служба Закарпатської обласної організації ВО “Свобода”


Про Захід