Троє неповнолітніх закарпатців вкрали пістолет, щоб розважитись

Опубліковано:

Проте коли почули, що ці “забавки” не безкоштовні, то викрали пневматичний револьвер вартістю близько 1500 тис. гривень.
Із заявою про крадіжку пневматичного револьверу зі стрілецького тиру “Тир-М” звернувся підприємець. На час крадіжки, коли до приміщення тиру зайшло троє юнаків, знаходилась жінка-консультант.

Ввечері студенти одного з мукачівських училищ зайшли до приміщення тиру постріляти. Дізнавшись, що послуга платна, розсудили, що пневматичну зброю краще викрасти. Тоді кмітливці зімітували вимкнення електроенергії. А коли світло нібито з`явилось, хлопці сміючись вийшли з приміщення.
Тільки за кілька хвилин, коли юнаки пішли, жінка виявила відсутність зброї і одразу викликала правоохоронців.

За кілька днів, перевіривши інформацію, передивившись камери відеоспостреження у центральній частині міста, оперативники карного розшуку Ярослав Мартин та Артур Ганькович вийшли на слід юних зловмисників.
Троє юнців, які проживають у мікрорайоні міста “Підгоряни” і навчаються у одному навчальному закладі, наперед домовившись, вирішили викрасти пневматичний револьвер. Після крадіжки хлопці сховали зброю на даху новобудови у мікрорайоні, де проживають, до тих пір доки на них не вийшли працівники міліції.

За даним фактом слідчий міського відділу відкрив кримінальне провадження за част.1 ст.185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Триває досудове розслідування, пише Наталія Машіко, Мукачівський МВ УМВС


Про Захід