В Ужгороді відкрили “інвестиційний форум”

Опубліковано:

Голова Закарпатської ОДА Василь Губаль, вітаючи учасників зустрічі на тему “Реальний стан та перспективи розвитку зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Закарпатської області”, що відкрився в Ужгороді, привітав інвесторів та представників бізнесу та подякував їм за те, що знайшли змогу приділити увагу заходу.

Керівник краю зазначив: “Для нас, закарпатської влади, ця зустріч особлива тому, що все, що пов'язано з інвестиціями, для Закарпаття є дуже важливим. Я, як керівник краю і як людина, яка має досвід роботи в бізнесі і виробництві, поважаю кожного колегу, який вклав кошти у створення підприємств і створив хоча б одне робоче місце. Отже, спасибі за те, що допомагаєте розвивати Закарпаття!”.

Василь Губаль наголосив: “У влади в співпраці з вами такі задачі: ставати прозорішою, знищити явища корупції і завоювати довіру. Ми – відверті з вами, й розраховуємо на співпрацю. А також потребуємо допомоги. От про що мова: зараз, як голова ОДА, який має за задачу провести реформи, налагодити нові підходи в роботі, маю сильний опір у своїй протидії корупції, спротив від бюрократів, які навчилися працювати не на результат, а звикли, що лишаються в кріслі незалежно від зміни керівників і не зважають на потреби зміни стандартів роботи. Вірю, що з вами, відповідальними людьми із реальної економіки, ми разом оновлюватимемо Закарпаття”.

“Ми зібралися, аби поділитися проблемами і баченнями їх вирішення. Ми готові іти на зустріч і допомагати, підкласти плече інвесторам і бізнесу. Якщо місцеві органи, контролюючі служби чинять перепони – будемо впливати, якщо хтось не готовий на співпрацю – він піде” – сказав Василь Губаль.
Він поінформував: “У спілкуванні з керівниками фіскальних, контролюючих органів, я бачу, що вони готові взаємодіяти з бізнесом, водночас вважаємо, що і бізнес має іти назустріч – ідеться в першу чергу про легалізацію праці і відповідно заробітної плати”.

“Загалом же очікуємо на пропозиції і дуже будемо раді чути, що інвестори бачать перспективи розвитку – й підтримаємо їх у цьому. І ще раз дякуємо, що довіряєте Закарпаттю” – сказав Василь Губаль.
Під час заходу учасники не лише оглянуть стан та перспективи розвитку зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності в області, відбудеться з ознайомлення представників бізнесу зі змінами в податковому та митному законодавстві. Також за підсумками зустрічі будуть внесені пропозиції кандидатур до складу Ради інвесторів при Закарпатській ОДА. Також учасників зібрання запросять долучатися до розробки Стратегії розвитку Закарпаття.
“Інвестиційний форум” триватиме в Ужгороді протягом середи, 10 грудня, утім, матиме доволі насичену програму, в якій чи не найважливішою частиною є діалог представників влади і державних служб з інвесторами і бізнесменами.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід