Міліція проводить операцію “Розшук”

Опубліковано:

 З 28 листопада по 14 грудня на території Іршавського району проводиться оперативно-профілактична операція “Розшук”, метою якої є розшук злочинців, які переховуються від органів досудового слідства, суду та розшук безвісти зниклих осіб.

Серед розшукуваних за скоєння крадіжок – мешканець м.Іршава Шандор Михайло Васильович, 1970р.н., мешканець с.Приборжавське Дурданин Іван Михайлович, 1957 р.н., мешканець с.Сільце Ваш Андрій Петрович, 1962р.н., мешканець с.Ільниця Улинець Володимир Володимирович, 1995р.н., мешканець с.Дубрівка Пирога Юрій Іванович, 1977р.н. За скоєння грабежу із застосуванням насильства розшукується Юріна Іван Іванович, мешканець с.Осій. У списку розшукуваних значиться і громадянин Грузії Чачуа Бесік Тристанович, 1979р.н., мешканець м.Ужгород.

Особливим видом злочину є шахрайство, від якого з кожним роком збільшується кількість потерпілих. Вже протягом кількох років значаться у розшукові за скоєння шахрайства мешканець с.Білки Балог Тарас Юлійович, 1982р.н. та мешканець с. Ільниця Мішко Богдан Васильович, 1990 р.н.
За спричинення тілесних ушкоджень розшукується мешканець м.Іршава Жидик Іван Васильович, 1975р.н., мешканець с.Ільниця Яцура Володимир Іванович, 1980 р.н., мешканець с.Осій Романик Василь Іванович. Також у список розшукуваних попав за вчинення хуліганства мешканець с.Ільниця Ляшко Василь Дмитрович, 1988 р.н.

Не менш важлива категорія розшукуваних – це аліментщики. Мешканець с.Осій Магурський Василь Васильович, 1964р.н., мешканець с.Богаревиця Манайло Іван Іванович, мешканець с.Білки Зілинець Валерій Васильович, 1973р.н., мешканець с.Луково Зеленяк Василь Михайлович, 1977р.н. – протягом багатьох років ці чоловіки ховаються за межами області, виїжджають на довготривалі заробітки, щоб тільки не платити гроші на утримання своїх же дітей…

На жаль, серед розшукуваних є 8 осіб, безвісти зниклих, які пішли з дому у невідомому напрямку і до цього часу не повернулись. Це мешканець с.Доробратово Гелетей Василь Андрійович, 1935р.н., мешканець с.Суха Пальок Михайло Дмитрович, 1954р.н., мешканець с.Білки Зовдун Іван Іванович, 1946 р.н., мешканець с.Лоза Сокалочко Юрій Іванович, 1971р.н., мешканець с.Заріччя Король Юрій Васильович, 1978р.н., та мешканець м.Ужгорода Гоксич Сергій Йосипович, 1981 р.н., який пішов у центр с.Кушниця і з того часу його місце перебування невідоме. Вже пройшов тривалий час, як родичі Шутки Ганни Ласлівни, 1940 р.н., мешканки села Арданово, втратили з нею зв′язок. Жінка хворіє на психічно-неврологічні розлади здоров′я. Вона пішла з дому і після цього місце її перебування нікому невідоме.

Як повідомив начальник карного розшуку Іршавського райвідділу майор міліції Сергій Зінич, в ході операції “Розшук” працівниками карного розшуку встановлено місце перебування Василя Романика з с.Осій, який переховувався від суду. Крім цього, встановлено місце перебування безвісти зниклого мешканця с.Брід Михайла Лендела, який поїхав на сезонні заробітки у Росію і втратив там свої документи. На даний час його місцеперебування встановлено і вирішується питання щодо його повернення на Україну.

Іршавські правоохоронці звертаються до громадян: якщо хтось володіє будь-якою інформацією відносно місця перебування розшукуваних осіб, просимо терміново телефонувати за номером спецлінії “102”, або звертатись до чергової частини Іршавського райвідділу міліції, пише Віта Горзов, Іршавський РВ УМВС.


Про Захід