Валерій Пацкан: Ті, хто ллють на нас бруд, напевно бояться сильної і чесної команди на виборах

Опубліковано:

Політик прокоментував звинувачення в таємних переговорах з Ледидою.

8 грудня одне із закарпатських інтернет-видань надрукувало інформацію про те, що на ранчо “Золота Гора” відбулася зустріч Ледиди, Пацкана, Шаранича і Лунченка. Під час зустрічі вони, нібито, домовлялися про співпрацю у контрабандному перевезенні товарів з Угорщини та Словаччини.
Інформацію прокоментував народний депутат України Валерій Пацкан:
“Вчора інтернет-видання “Закарпаття Онлайн” опублікувало “цікаву” новину. В ній ідеться про те, що у суботу, 5 грудня, я нібито зустрічався з Ледидою, Шараничем і Лунченком на ранчо “Золота Гора”.

“За інформацією Закарпаття онлайн з джерел в правоохоронних органах, йшлося про координацію співпраці по контрабандному перевезенню товарів з Угорщини та Словаччини. Дивіденди від неї, в обмін на забезпечення “кришування” та координацію зусиль щодо боротьби зі спільними політичними опонентами, отримуватимуть і представники політичних сил, що представляють президента України Петра Порошенка та прем'єр-міністра Арсенія Яценюка” – йдеться у повідомленні.

Так от. По-перше, 5 грудня – це п`ятниця, а не субота. При написанні подібної маячні пораджу працівникам видання бути трохи уважнішими.
По-друге, 5 грудня я перебував у Києві, де був присутній на засіданні Комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин.
В Ужгород прибув пізно ввечері – о 21.15. Доказ – посадковий квиток, який додаю нижче. На ньому чітко видно, що о 19.15 я тільки відправлявся зі столиці. Це означає, що, я фізично не міг бути на зустрічі, про яку пише видання.
По-третє, я б нізащо не погодився брати участь у якомусь “контрабандному перевезенні товарів з Угорщини та Словаччини”, “кришуванні” цих процесів тощо. Ніколи не був замішаний у кримінальних схемах. Як громадянин і народний депутат, боровся і буду боротися за реформування судової системи, щоб злочинці несли повну відповідальність за вчинене і не змогли підкупити “потрібних людей”.

Останнім часом на представників партії “УДАР” ллється чимало бруду. Думаю, це через те, що деякі політичні сили відчули сильного опонента на майбутніх місцевих виборах.

Врешті-решт, я вважаю неприпустимим для засобу масової інформації поширювати подібний наклеп. Тож звертаюся до видання “Закарпаття онлайн”: не публікуйте маячню, котрою собі ж завдаєте шкоди. Інформація, яку ви надрукували – черговий доказ того, що працювати чесно, об`єктивно і неупереджено вам не під силу.

Якщо у цього видання ще залишилися читачі, котрі йому вірять, після подібних матеріалів навіть вони можуть відвернутися.

З повагою, народний депутат Валерій Пацкан

 


Про Захід