Четверта хвиля мобілізації ще не почалася, але подекуди вже надсилають повістки

Опубліковано:

Наразі жодних нормативно-правових документів, які б підтверджували початок четвертої хвилі мобілізації, до Закарпатського обласного військового комісаріату не надходило. Про це сьогодні, 9-го грудня, повідомив “Про Захід” заступник військового комісара по роботі з особовим складом та громадськістю, Ігор Тищук. Наразі укомплектування збройних сил на Закарпатті відбувається за через підписання контрактів з охочими вступити на службу в армії, відзначив майор Ігор Тищук.

Днями міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що часткову мобілізацію в Україні проводити потрібно, адже необхідно замінити тих бійців, які зараз на фронті. Однак призов в армію потрібно проводити з урахуванням тих помилок, які були допущені на попередніх етапах мобілізації. І тільки після того, як будуть усунуті попередні проблеми, президент буде приймати відповідне рішення щодо наступного етапу мобілізації в державі, − пояснив міністр.  

Однак деякі ЗМІ повідомляють, що подекуди вже почали надходити повістки із військкоматів, незважаючи на те, що четверта хвиля мобілізації ще не оголошена

Так заступник воєнкома Запорізького обласного військкомату Михайло Логвинов пояснив, що людей наразі запрошують пройти медкомісію, аби після оголошення чергово етапу мобілізації повістки приходили тільки тим, хто дійсно підходить.
Також начебто вже визначилися із спеціалізаціями тих, кого будуть призивати в армію. Зокрема збройні сили потребують будівельники в інженерні частини. Такі спеціалісти будуть потрібні для зведення укріплень, бліндажів, окопів, понтонних переправ тощо, − пояснив офіцер військкомату Київського міськвійськкомату Ігор Слюсаренко.


Про Захід