Важливе завдання правоохоронців – боротьба з економічною злочинністю

Опубліковано:

На міжвідомчій нараді, що відбулась під головування прокурора Закарпатської області Олега Сидорчука, обговорено стан взаємодії правоохоронних органів області при виявленні, розкритті та досудовому розслідуванні кримінальних правопорушень, підслідних слідчим органів податкової міліції. Про це виданню “Про Захід” повідомила прес-служба прокуратури Закарпатської області.

У роботі наради прийняли участь перший заступник прокурора області, працівники відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції, виконувач обов'язків начальника ГУ Міндоходів у Закарпатській області, начальники слідчого та оперативного управління ГУ Міндоходів в області.
 
Як зауважив відкриваючи нараду Олег Сидорчук: “З урахуванням економічної кризи в країні, особливої актуальності набуває наповнення бюджету. І тому виявлення так званих “фінансових площадок” та “податкових ям”, викриття злочинних схем відмивання коштів, виявлення валютних цінностей, незаконно перерахованих за кордон, запобігання корупційним проявам у сфері оподаткування, виявлення злочинів у сфері державних закупівель, земельній сфері, виявлення злочинних угрупувань – потребують особливої уваги зі сторони правоохоронних органів”.
 
На нараді обговорено шляхи боротьби з економічною злочинність у сфері виготовлення та реалізації алкогольних напоїв, тютюнових виробів та інших підакцизних товарів, що набула поширення на території області.
 
За результатами наради визначено ряд заходів, направлених на покращення ситуації у боротьбі із злочинністю у сфері оподаткування та відшкодування збитків завданих державі, налагодженню тісної взаємодії між правоохоронцями області у боротьбі з економічною злочинністю.
 
 
 
Про Захід