На Закарпатті хочуть відмовитись від сиротинців

Опубліковано:

У вівторок, 9 грудня, о 7.30 відбудеться прес-тур Ужгородського прес-клубу у Тячів, де на базі інтернату “Парасолька” відбудеться презентація Всеукраїнської кампанії “Відкриваємо двері дітям”. Кампанія впроваджується в 12 країнах Європи і спрямована на повну відмову від інтернатів з переходом до системи виховання дітей у сімейному середовищі.

Розглядатиметься також питання деінституалізації в Закарпатській області в рамках Всеукраїнської кампанії “Відкриваємо двері дітям”

Світлана Якімеліна, начальник служби у справах дітей Закарпатської ОДА Якімеліна Світлана Степанівна розповість про Досягнення регіональної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на 2012 – 2017 роки, а також представники дитячих будинків сімейного типу.

 Катерина Чельцова, представник благодійної організації “Надія і житло” в Україні розповість про всеукраїнську ініціативу “Відкриваємо двері дітям” і прокоментує, наскільки реально переформатувати систему інтернатів.

Інші експерти подискутують на тему ефективності запровадження руху з відмови від інтернатів на Закарпатті.

В Україні понад 80 000 дітей зростають в інтернатах і понад 8 000 втрачають сім'ю щорічно.

Прохання акредитувати за тел./мейлом прес-клубу . Кількість місць обмежена.

Виїзд від готелю “Ужгород” о 7.30 (площа Кирила та Мефодія).


Про Захід