За 7 місяців на Закарпатті працевлаштували 900 закарпатців

Опубліковано:
Головне управління Міндоходів у Закарпатській області інформує, що протягом січня-червня 2014 року 903 громадяни стали офіційно працевлаштованими, отримавши запис “прийнято на роботу” в трудовій книжці. Про уе виданню “Про Захід” повідомив інформаційно-комунікаційний відділ
Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.
 
Фахівцями державних податкових інспекцій ГУ Міндоходів у Закарпатській області з початку 2014 року виявлено 903 не обліковані наймані працівники. Трудові відносини з ними не було оформлено в установленому законом порядку.
 
Завдяки проведеним необхідним процедурам, до бюджету додатково надійшло 102,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 255,5 тис. грн. єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. “І головне – громадяни отримали можливість працювати легально та з усіма відповідними гарантіями”, – наголошують у відомстві.
 
Основні заходи, що сприяють офіційному працевлаштуванню працівників та припиненню виплати заробітної плати “у конверті”, – проведення зустрічей та співбесід із керівниками підприємств та приватними підприємцями – роботодавцями щодо дотримання вимог Кодексу законів про працю України та Податкового кодексу України.
 
Фахівці ГУ Міндоходів у Закарпатській області зазначають, що “одні з пріоритетних напрямів роботи територіальних органів Міндоходів у Закарпатській області – захист інтересів наших співвітчизників у дотриманні роботодавцями норм трудового законодавства та легалізація ринку зайнятості населення загалом”.
 
 
Про Захід