На неправильно припарковані авто ставлять особливі “мітки”

Опубліковано:

 Ужгородцям набридло апелювати до совісті хамовитих водіїв. Відучора неправильно припарковане авто буде прикрашеним відповідною наклейкою, щоб усім було видно, з ким мають справу.

“Для першого дня непогано:

1. Дзвонять і пишуть волонтери та організації. Пропонують допомогу, просять наклейки. Відразу повідомляю, що ми їх не продаємо, а даємо безкоштовно не більше п'яти наклейок в одні руки. Собівартість 6.25 грн / штука. Діаметр 30.5 см. Друкували в SHARK.

2. Дастор і Епіцентр – Клондайк порушників. Одного проженеш – відразу паркується інший. Одну голову відрубаєш – виростає інша.

3. Двоє порушників – патріоти з Українськими прапорами і з прапором ЄС. Це найбільше розчарування за сьогодні.

4. Особисто спілкувався з двома водіями – порушниками. Один перепаркувався, інший ні. Про нього треба написати окремо.

5. Дастор, чорна SKODA Oсtavia номер АО 4595 АТ (на фото). Водій – красень: -Ти хто такой? -Пред'яви Документи! – Чому розмовляеш по-руськи? І далі в такому ж плані. Не матюкався, що не хамив, але поводився нахабно. Показав якусь довідку і пішов у магазин. Типу розмова закінчена. Ну, закінчена, так закінчена. Наклейка на скло і фото тут.

6. Не знаю, як швидко б я помітив таку наклейку на своїй машині. Всі порушники, кого я дочекався, виїжджали з парковки з наклейкою, так і не помітивши її.

7. Спілкувався з справжнім інвалідом – автомобілістом. У нього немає на машині знака Інвалід. Так що заздалегідь прошу вибачити, якщо реальний інвалід потрапить під роздачу “, – до акції можна долучитися через відповідну сторінку в Фейсбук.

uzhgorod.in

 


Про Захід