Тисячами лампадок проводжали вчора загиблого в АТО закарпатця

Опубліковано:

 Вчора на обочинах дороги, якою везли на поховання у рідне село Угля загиблого героя Олександра Шимона, горіли тисячі лампадок. У такий спосіб громадськість району висловила свою шану вірному захисникові України, який віддав життя за територіальну цілісність нашої країни.

У кожному селі від Буштина до Углі сільськими головами було організоване прокладання лампадок. До їх запалення підключилися учні загальноосвітніх шкіл, у супроводі вчителів – Буштинської, Вонігівської, Тереблянської, Дулівської, Колодненської та Углянської, де й навчався Сашко. А також громадські активісти, місцеві мешканці.

– Ці вогники – наш біль втрати, який розриває серце кожного… – кажуть вони.

Так багатолюдно у таку морозну і пізню пору в цих селах ще не було ніколи. Тисячі людей із вигуками “Герої не вмирають!” і “Слава Україні!” проводжали колону машин, в якій везли вбитого. Автобус із труною супроводжували від Буштина майже 50 автомашин із громадськими активістами та учасниками майдану Тячівщини. Живий коридор герою по дорозі додому влаштували односельчани…

 

Cтарший лейтенант Шимон Олександр Петрович в Збройних Силах України з 2008 року, закінчив у 2012 році Академію Сухопутних військ ім. П.Сагайдачного. Службу проходив на посаді командира взводу. Був важко поранений 4 грудня під Дебальцевим і від отриманих травм помер. Поховають героя сьогодні, 6 грудня, прощальна церемонія розпочнеться в 10. 00 за к.ч. біля сільської ради.

Вічна пам'ять! Герої не вмирають!

Марина Попович, chas-z.com.ua


Про Захід