Подаруй дитині усмішку на Миколая

Опубліковано:

 В УжНУ стартувала акція “Подаруй дитині усмішку на Миколая”, яку вже кілька років поспіль проводить стоматологічний факультет. Серед цьогорічних організаторів також Асоціація студентів-стоматологів і студентське наукове товариство стоматологічного факультету. Молодь збирає кошти й усіляку можливу матеріальну допомогу (іграшки, взуття, одяг, канцелярські товари) для сиріт із Берегівської спеціалізованої школи-інтернату І–ІІІ ступенів.

Благодійну акцію проводять у рамках програми “Здорова усмішка дітей Закарпаття”, автором якої є Оксана Клітинська, кандидат медичних наук, завідувач кафедри дитячої стоматології стоматологічного факультету. Подарунки передадуть дітям у переддень Святого Миколая.

“Плануємо поїхати до Берегівської спеціалізованої школи-інтернату І–ІІІ ступенів 17 грудня. Про дитбудинок у Нижньому Бистрому, до якого їздили минулого року, теж пам'ятаємо, але туди поїдемо влітку чи навесні. Дорога далека, взимку їхати досить важко, – розповідає одна з організаторок благодійної акції, лікар-інтерн Маріанна Коршинська. – Дітям у Берегові потрібні іграшки, канцелярські товари, взуття, одяг. Якщо в когось є можливість виділити гроші, то будемо дуже вдячні й купимо на них потрібні речі. Солодощі, фрукти теж згодяться, адже це Свято Миколая”.

Організатори щиро вдячні будь-якій допомозі, безпосередній участі у благодійництві, а також поширенню інформації про акцію, щоб залучити якнайбільше небайдужих. Скриньки для збору коштів розміщені на стоматологічному факультеті. Подарунки дітям теж можна приносити сюди або ж контактувати з координаторами акції телефоном 066-130-10-17 (Маріанна Коршинська)

Наталя Каралкіна, Медіацентр

 


Про Захід