Залізничники просять батьків слідкувати за дітьми

Опубліковано:

 З наступного тижня у багатьох навчальних закладах України розпочинаються зимові канікули, які триватимуть більше місяця.

Зважаючи на збільшення пасажиропотоку у дні новорічно-різдвяних свят, а, відтак, і кількості людей на вокзалах та станціях, Львівська магістраль закликає пасажирів, особливо батьків із дітьми, бути пильними та дотримуватись правил поведінки на залізничних об'єктах.

Працівники служби охорони праці та служби воєнізованої охорони Львівської залізниці постійно проводять рейдові перевірки у місцях масового ходіння громадян по залізничних коліях, по гучномовному зв'язку на вокзалах та станціях залізничники озвучують правила безпеки на магістралі. На усіх вокзалах встановлено попереджувальні інформаційні щити та заборонні таблиці, аби кожен пасажир навіть на підсвідомому рівні отримав застереження від необдуманих дій, які можуть коштувати життя чи здоров'я. Лекції з безпеки проводять у школах, а особливу увагу правилам поводження на об'єктах магістралі приділяють на заняттях у гуртках при дитячих залізницях у Луцьку, Рівному та Львові.

Львівська магістраль вкотре закликає батьків, вчителів та наставників приділяти особливу увагу та застерігати дітей, аби через необдумані вчинки і власну необережність вони не завдали шкоди своєму здоров'ю.

Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися поблизу залізничних об'єктів, нагадайте дітям правила безпеки та застережіть від їх порушень! Залізничники також завжди готові відреагувати на звернення батьків, вчителів, дирекції навчальних закладів, відвідати навчальні класи та провести тематичні уроки з охорони безпеки життєдіяльності, розповісти дорослим і дітям про правила безпеки на залізниці.

Довідково.

Протягом 10 місяців 2013 року на території Львівської залізниці через власну необережність травмувались 4 дитини до 16 років, смертельних випадків, на щастя, не було. У січні-жовтні поточного року травмувались 7 дітей, один випадок – смертельний.


Про Захід