Приватний детектив та програмісти − топ найвищих зарплат Закарпаття

Опубліковано:

На 10 тисяч офіційно зареєстрованих безробітних в Закарпатті всього тисячу вільних вакансій, таку нещодавня статистика від центру зайнятості. Тобто безробітних на Закарпатті багато, а роботи мало.

Однак сьогодні все більше вакансій можна знайти в Інтернеті на різноманітних ресурсах з пошуку роботи. “Про Захід” вирішив дізнатися, яким фахівцям в Закарпатті зараз пропонують найвищі зарплати в пропозиціях постійної роботи, що розміщені на найпопулярніших Інтернет-платформах вакансій.

На перше місце потрапила вакансія Java-розробника (Java − мова програмування) в Ужгороді із зарплатнею від 22778 – 60742 гривень (від 1500 до 4000 $). Як повідомляється в оголошенні: остаточна сума визначатиметься за результати співбесіди. Робота з повною зайнятістю та ставкою з понеділка по п'ятницю.

Також повідомляється, що роботодавець − провідна іноземна компанія, яка займається розробкою баз даних, оптимізацією бізнес процесів та аналітикою. Функціональні обов'язки потенційного кандидата на посаду: розробка та виконання проектів згідно з встановленим графіком, активна участь у спільній роботі над проектом, оцінка затрачених зусиль на виконання роботи тощо. Вимоги до претендентів: освіта вища технічна (бажано), досвід роботи від 2 років, знання англійської мови на рівні вище середнього.

Другу позицію із пропонованою зарплатнею в понад 45000 гривень, або 3000 доларів, як вказано в оголошенні, ділять одразу кілька інженерно-технічних спеціальностей.

Наприклад, фахівець з автоматизації QA (Quality Assurance − забезпечення якості). Функціональні обов'язки: розробка і підтримка комплексу Selenium тесту для веб-додатків , аналізувати результати щоденних пробігів автоматизації на різних платформах, усунення несправностей, застосування і випробування інфраструктури тощо.

Вимоги до кандидатів з таким фахом викладені дуже деталізовано: освіта вища технічна (бажано), великий досвід з Selenium WebDriver, WebDriver, знання Java, англійська мова вище середнього рівня − всього більше 10-ти позицій.

Своєю чергою компанія пропонує конкурентну зарплату в Ужгороді, подорожі в офіси колег з США, Європи, по Україні, професійне зростання, оплачувану відпустку та лікарняні, привітний колектив.

На таку ж зарплатню − 3000 доларів (понад 45000 гривень) з постійним працевлаштуванням і повну ставку шукають ще кілька ІТ спеціалістів: IOS розробника, інженера технічної підтримки, QA інженер, Java розробника та розробника JavaScript.

Третє місце із значно нижчою за попередні, але все одно доволі пристойною зарплатнею − 12250 гривень за ще одною технічною спеціальністю.

На постійну роботу шукають техніка-програміста для обслуговування в'язальних машин SHIMA SEIKI (Японія) і STOLL (Німеччина). Вимоги до кандидата: програмування в'язальних машин для конкретного обладнання марки SHIMA SEIKI, або STOLL в тісній співпраці з технологом виробництва, налаштування на плетіння машини для цілісного полотна або різних деталей, налаштування густоти плетіння згідно товщини пряжі та інших технологічних процесів тощо.

Заробітна плата: 10500 гривень плюс преміальні від 1750 гривень. Крім того, обіцяють надати кандидату житло за рахунок фірми.

Але, напевно, найцікавіше оголошення у всьому списку − це вакансія приватного детектива, регіонального представника детективного агентства. Ця нестандартна пропозиція роботи із зарплатнею в 12000 гривень (залежно від складності завдання) займає четверте місце.

Детективне агентство шукає кандидата в Ужгороді і подає такі вимоги до потенційного робітника: бути фахівцем у відповідній сфері, мати вищу освіту, практичний досвід роботи не менше 5-ти років, який відповідає вимогам вакансії. Також розглядатимуться виключно кандидатури колишніх співробітників МВС, СБУ, ГРУ, ГУР, СЗР, КДБ, ДПІ і претенденти не молодше 30 років. Претендентів, які не відповідають всім вищезазначеним вимогам, − просять не турбувати.

Напрямки роботи: подружня невірність, фото-відео спостереження, перевірка приміщень на виявлення збору інформації, детектор брехні, розшук людей, збір інформації, безпека підприємства, перевірка способу життя дітей, розслідування, розшук автомобілів, установка абонента по ІР-адресою, пошук свідків, експертиза, перевірка автомобілів на угон, юридична допомога, відновлення інформації, перевірка реєстрацій угод з нерухомості, алібі, перевірка документів, графологічний психоаналіз, відбитки пальців, охорона, почеркознавча експертиза, психологічна підтримка, колекторські послуги, фізіогномічний психоаналіз, складання фоторобота.

П'яту позицію − 10000 гривень зарплатня отримала вакансія керуючого виробництвом будівельного лісу.

Вимоги: досвід роботи від 2 років, вища освіта. Необхідні знання: технологія порізки кругляка на кутовій пилорамі, знання з оцінки якості кругляка, здатність домовитися про покупку якісного кругляка, або викуп кругляка на аукціоні, управління бригадою, що займається порізкою на відповідному обладнанні, управління бригадою пилорами, організація роботи, організація порізки, проектування порізки кругляка, оцінювання роботи співробітників, участь на аукціоні із закупівлі кругляка і закупівля кругляка, догляд за обладнанням.

Стартова заробітна плата − 6000 гривень на випробувальний термін 3 місяці плюс премії.

Шосте місце пропозиція роботи для регіонального директора з продажів − 8200 гривень та премії.

Вимоги до претендента доволі стандартні для цього фаху: досвід роботи в продажах від 1 року, вища освіта, хоча готові взяти і студента, вік 22-55 років, досвід ведення переговорів, володіння ПК (MS Office, Інтернет), вміння працювати в колективі.

Цікавіше виглядають бажані особисті якості: стресостійкість, мобільність, креативність. Обов'язки на такій посаді: організація регіонального представництва; збільшення обсягу продажів і споживаного асортименту, пошук і залучення нових клієнтів, управління колективом регіонального представництва, проведення презентацій, ведення переговорів.

Умови роботи: шестиденний робочий тиждень, оплачувана відпустка, лікарняний, соцпакет та службовий автомобіль.

Про Захід


Про Захід