На вулиці Міжгір'я ввечері працівники групи реагування патрульної поліції помітили автомобіль марки "Mаzdа" іноземної реєстрації, який був припаркований просто на перехресті, створюючи перешкоди для інших учасників дорожнього руху. Невдовзі з'явився і сам водій – 24-річний житель села Новоселиця Міжгірського району. Минулого тижня цього юнака вже затримували за керування в стані алкогольного сп'яніння, водійське посвідчення від нього вилучено. Цього разу під час медосвідування в лікарні в молодого чоловіка виявили 1,84 проміле алкоголю. На правопорушника склали черговий адмінпротокол за керування в стані алкогольного сп'яніння та відсторонили його від керування. Подальшу долю чоловіка визначатиме суд, куди поліція направила складений адмінпротокол, інформує ГУНП у Закарпатській області.
