Іноземцям, які порушили ПДР і не сплатили штраф, заборонять повторно в’їзжати в Україну

Опубліковано:

Державна автомобільна інспекція вирішила скористатися європейським досвідом у покаранні іноземних водіїв-автопорушників. Всі українські водії знають, що у випадку, якщо вони порушать правила дорожнього руху в країнах ЄС, отримають штраф і не сплатять його, то наступного разу їх в цю країну просто більше не пустять.

Водночас, іноземні громадяни, що отримали штраф в Україні, можуть цілком спокійно його ігнорувати. Їх все одно і випустять з країни, і пустять знову.

ДАІ вирішила змінити таку ситуацію. Спеціалісти ДАІ наразі працюють над пропозиціями щодо внесення змін у відповідні нормативно-правові акти. Зокрема, пропонують відкрити прикордонникам інформацію про несплачені штрафи, щоб вони мали можливість просто на кордоні перевіряти машини. У випадку, якщо виявиться, що іноземець порушив ПДР і не сплатив штраф, його попереджатимуть про неможливість повторного в'їзду на територію України.

Крім того, в ДАІ пропонують встановити на КПП електронні термінали, щоб штрафники-іноземці могли розрахуватися тут же, на місці.

За інф. Урядового порталу 


Про Захід