Учора, 11 квітня, на вул. Героїв Майдану у Чернівцях поблизу житлового дому №59, стався витік води у шахтному колодязі. Він поширився аж до паркінгу універмагу, що розташований через три будинки.
Відтак вода досягла кільця на перехресті вул. Героїв Майдану і проспекту Незалежності, – повідомляє "promin".
У “Чернівціводоканалі” розповіли, що за ремонт витоку візьмуться сьогодні, 12 квітня.
Та крім Героїв Майдану повністю затопило ще й вул. Салтикова-Щедріна. Там сьогодні вранці прорвала труба.
