ДТП сталася проти ночі 11 квітня на автодорозі Устилуг-Луцьк-Рівне на Волині.
Там близько 1.00 легковик "Audi" зіткнувся з електроопорою, водій не постраждав, інформує "ВН".
Водій, 31-річний лучанин, мав ознаки сп'яніння. Однак, проходити перевірку відмовився.
Патрульні з'ясували, що протягом року він уже притягався до відповідальності за керування в стані алкогольного сп'яніння. На водія оформили 2 протоколи та постанову.
