У Львові пасажирський автобус врізався у легковик

Опубліковано:

Учора, 5 квітня, увечері на вул. Стрийській у Львові сталася ДТП.

Там зіткнулися пасажирський автобус "Електрон" під кермуванням 52-річного львів'янина та "Шкода", за кермом якого перебував 21-річний городянин, інформує "КУ".

У результаті зіткнення за медичною допомогою звернулися водій легковика і двоє пасажирів автобуса. Правоохоронці встановлюють обставини події.

Про Захід