Жінку, яка намагалась незаконно перетнути кордон з Угорщиною виявили прикордонники Мукачівського загону в пункті пропуску "Лужанка".
Уникнути проходження прикордонного контролю 36-річна жінка спробувала сховавшись між сидіннями мікроавтобуса "Мерседес", яким вона прибула в пункт пропуску як пасажирка. Своїми діями громадянка вчинила правопорушення, передбачене ст. 201-1 КУпАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України" .
Як з'ясувалось, жінка мала при собі паспорт громадянки Угорщини, але від громадянства України вона встановленим порядком не відмовилась, до того ж українка мала проблеми із законом, у зв'язку із чим їй було заборонено виїзд з України.
Щодо вчинення вищевказаного правопорушення на громадянку було складено протокол, справу скеровано до суду.
Прес-служба Мукачівського прикордонного загону
