Сьогодні було зафіксовано 18 обстрілів позицій сил АТО.
На Донецькому напрямку з гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї противник вів вогонь по наших укріпленнях в районі Лебединського та Кам'янки. Також з гранатометів обстріляні захисники Авдіївки та Водяного, з великокаліберних кулеметів – Гнутового, а снайперської і стрілецької зброї – оборонці Широкиного, Водяного та Шахти “Бутівка”. Крім цього, зі стрілецької зброї вогонь вівся поблизу Павлополя, Гнутового, Авдіївки та Невельського.
На Луганському напрямку зі стрілецької зброї бойовики обстріляли наші укріплення в районі станції Донець.
Більше у відео прес-центру штабу АТО:
