Дюжину нелегальних мігрантів затримали за добу на Закарпатті (Фото)

Опубліковано:

Протягом доби правоохоронці Закарпаття зафіксували три факти незаконного перебування на території Ужгородського району іноземних громадян.

Працівники Чопського прикордонного загону, разом із працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми, а також працівниками Управління патрульної поліції, виявили 12 нелегальних мігрантів. П'ятьох із них — трьох чоловіків та двох жінок, віком від 16 до 30 років, правоохоронці затримали на околиці села Кам'яниця Ужгородського району. Ще сімох чоловіків виявили при в'їзді в Ужгород, на вулиці Гагаріна. Їхні дані встановлюють.

На даний час іноземці перебувають у відділі тимчасового тримання в селі Оноківці Ужгородського району.

Правоохоронці з'ясовують причини та обставини, за яких нелегали потрапили на територію області.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Про Захід