Міжнародний день інвалідів відзначили у Мукачеві

Опубліковано:

 Основне дійство проходить у ці хвилини в драмтеатрі. З нагоди свята, яке Генеральна асамблея ООН започаткувала ще в 1992 році, до театру міста над Латорицею завітали представники міської влади, громадських організацій і головні особи події – люди з особливими потребами.

Розпочалось дійство з молитви, після чого до вітального слова запросили міського голову Мукачева – Золтана Ленд'єла. Свою промову мер розпочав з конфузу, назвавши людей з особливими потребами людьми “з особливими можливостями”.

Після цього Золтан Золтанович розповів про те, як сьогодні зустрічали в місті бійців 128-ї бригади та війну Путіна проти України. На завершення, щоб якось розважити публіку, мер почав перекрикуватись із залом вигуками “Мукачево майліпшоє”, опісля ж вручив подяки найактивнішим представникам громадських організацій міста, що опікують людьми з особливими потребами.

Наразі триває святковий концерт, який інвалідам дарують кращі мистецькі колективи Мукачева та обдарована молодь.

Варто зазначити, що паралельно в приміщенні драмтеатру проходить виставка робіт вихованців Центру активної реабілітації “Фенікс” та художниці Віоріки Віллашек.


Про Захід