Учора, 2 квітня, пізно ввечері прихильники Київського патріархату силою захопили Свято-Успенський храм в с. Пташине на Рівненщині
Про це "з сумом" повідомили з прес-служби Рівненської єпархії УПЦ МП, інформує "Вече".
Там стверджують, що "віруючих УПЦ під прицілом змусили покинути храм. Близько 23:50 в храм приїхали машини з бійцями "Айдара" і "Азова", і з їх допомогою розкольники за лічені хвилини виштовхали представників громади УПЦ храму, погрожуючи зброєю".
Наразі біля храму чергує два наряди поліції, однак вони не втручаються в події.
