На Закарпатті затримали трьох нелегальних мігрантів

Опубліковано:

Не завершилась успіхом спроба дістатись Словаччини у групи в'єтнамців, які намагались незаконно перетнути кордон на ділянці відділу "Гута" Чопського загону. Інформація про рух невідомих у прикордонні надійшла військовим учора ввечері під місцевого жителя. Отож, на пошуки порушників було одразу ж вислано додаткові наряди, один з яких і виявив нелегалів на неподалік села Кам'яниця. Два чоловіки та жінка рухались у бік держрубежу, коли їх зупинили прикордонники.

Після проведення необхідних процесуальних заходів затриманих громадян В'єтнаму доставили у пункт тимчасового тримання Чопського загону. Після з'ясування усіх обставин їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.204-1 КупАП "Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України".

Прес-служба Чопського прикордонного загону

Про Захід