У редакцію “Радіо Трек” очевидці надіслали фото з позашляховиком, який застряг у болоті в рівненському парку Просвіти.
Кажуть, що автомобіль належить колишньому головному "ДАІшнику" області, інформує "РТ".
Під фото написали: "Ось такого героя знайшов сьогодні біля нової, викладеної бруківкою, стежки за 25 школою. Або їхав перевірити на що здатна така машина, або жінка відправила килимки вибивати…
А ось що він і йому подібні натворили з іншого боку цієї ж алеї.
У соцмережах також почали обговорювати цю ситуацію.



