У м. Самбір на Львівщині вчора, 1 квітня, пізно ввечері водій автомобіля "ВМW" збив велосипедиста. Від отриманих травм потерпілий помер на місці ДТП.
Трагедія сталась на вул. С. Бандери. 25-річний водій автомобіля "ВМW", мешканець Самбора, наїхав на 30-річного велосипедиста, місцевого жителя, інформує "Вголос".
Велосипедист отримав травми від яких загинув на місці аварії.
