Що Марцінків побачив сьогодні у центрі Івано-Франківська

Опубліковано:

Черга чорноп'ятничної мерської інспекції сьогодні, 30 березня, дійшла і до центру Івано-Франківська.

“Перед Великоднем посилюємо контроль чистоти, але "чорна п'ятниця" за розкладом. Сьогодні рейд пройшов центром міста та сусідніми вулицями…”, – повідомив міський голова Руслан Марцінків у Фейсбуці, інформує "Бріз".

Зі слів посадовця інспекційна група пройшлася вулицями Франка, Шевченка, Мазепи, Національної Гвардії, Слави Стецько, Коновальця, Бандери та Мельника. Найбільшу увагу міського голови привернули розмальовані хуліганами фасади будинків. “Зауважень вистачає. – розповів Р. Марцінків, – Є багато проблем з "художнім розписом" будинків. Чомусь хулігани дуже люблять центральні будинки, це, вочевидь, так щоб гості міста черпали цікаву інформацію з фасадів”.

Відновлювати ж первозданний вигляд фасадів, вочевидь, доведеться не авторам графіті, а балансоутримувачам будинків, яким, за дорученням міського голови, Муніципальна інспекція дасть відповідні приписи, хоча, як стверджує сам мер, в ідеалі він би хотів, щоб настінні “художники” все-таки зрозуміли, “що місто починається з кожного з нас”, “А хто хоче малювати – в Івано-Франківську дуже багато хороших художніх шкіл”.

Крім того, під час “чорної п'ятниці” міський голова дав доручення встановити урни для сміття біля торгівельних МАФів.

Про Захід