На Волині громадські активісти виявили і затримали співробітника патрульної поліції, який, будучи в стані алкогольного сп'яніння, сів за кермо автомобіля і влаштував ДТП.
Правоохоронець врізався у маршрутку, повідомляє "Перший".
Деталі НП з'ясовує поліція.
