На Тернопільщині підліток впав у алкогольну кому

Опубліковано:

Черговий трагічний випадок із неповнолітнім, який перебрав зі спиртним стався на Тернопільщині.

У Бережанську ЦРЛ у стані алкогольної коми доставили 17-річного підлітка. Напередодні хлопчина розважався і не розрахував із кількістю спиртного, яке спожив, повідомляє "Реально".

Бідолаху помістили у реанімацію. На щастя, медики врятували його життя.  А після одужання у хлопця та його батьків буде серйозна розмова з правоохоронцями.

Про Захід