Ужгородці почують музику піску

Опубліковано:

 5 грудня 2014 о 19:00 відбудеться виступ Анжеліки ФУКС та Юлії МІРОНОВОЇ з крутою програмою Sound of the SAND! Чотири історії — чотири життя Час протікає крізь наші долоні, наче пісок. Музика днів пересипається у найнесподіваніші картини. Пісок і музика. Мелодія та образи, які оживають прямо на очах.

І жодних слів. “Sound of the Sand” — другий етап проекту “Visual music”, автором якого є відома піаністка Анжеліка Фукс. Вона зазначає: “У своєму баченні поєднання різних напрямків мистецтва я пішла далі. Тепер мені захотілось щоб картинки ожили, щоб у них з'явилась душа”. Цією душею стануть малюнки знаної художниці Юлії Миронової, яка перетворить пісок у живу картину.

“Музика задає атмосферу, підкреслює певні моменти сюжетів, пісок ілюструє настрій в образах, розповідає історію. Саме ці міркування керують мною під час роботи над сюжетами”. Дівчата хочуть злити в єдине ціле два мистецтва так, аби вони створили щось абсолютно нове — чотири історії, які живуть у кожному із нас і стосуються вічних тем.

“В кожній із них своя мораль, схована в картинках. Для мене це чергова спроба діалогу з глядачем без слів”, — кажу Юлія. “Це мінливість часу, боротьба добра зі злом за душу людини, кохання та сучасне життя України”, — додає Анжеліка. Разом на сцені дівчата виступлять вперше, тож це свого роду творчий експеримент для обох.

“Це буде одна з перших моїх спроб відтворення в піску конкретного сценарію саме під живий музичний супровід, на відміну від попередніх підготованих під запис виступів”. Яким виявиться результат злиття двох видів мистецтва ми зможемо побачити 5 грудня о 19:00 в “ILKO Gallery”. Саме тоді перед кожним із нас відкриється музика піску — “Sound of the Sand”.

“Карпатський об'єктив”


Про Захід