Найбільший виш Закарпаття вже готується агітувати школярів до вступу

Опубліковано:

Приймальна комісія УжНУ готується до вступної кампанії наступного року. Серед найближчих планів – розробка та затвердження складу приймальної комісії, підготовка конкурсних пропозицій для представленні на комісії з розподілу держзамовлення, підготовка структурних підрозділів та розгортання агітаційної роботи. Про це на засіданні Вченої ради УжНУ інформував Петро Горват, відповідальний секретар приймальної комісії.

За його словами, особливу увагу у контексті профорієнтаційної роботи необхідно звернути на учнів 8-10 класів, як студентів УжНУ у майбутньому, також тих учнів, які реєструватимуться на ЗНО вже з січня. “Необхідно провести роз'яснювальну роботу та розповісти про правила прийому на 2015 рік, оскільки є зміни”, – каже Петро Горват.
За його словами, вступна кампанія 2014 року була успішною, держзамовлення виконано у повному обсязі, зараховано майже 5 тис. студентів, 2,5 тисячі з яких – першокурсники, решта – вступники на магістратуру. Цього року встановлено також абсолютний рекорд вишу по зарахуванню першокурсників-іноземців. Їх в УжНУ у 2014 році – 69 осіб.
Петро Горват також нагадав про новації, які чекають на вступників наступного року. Це, зокрема, зазначення у заявах пріоритетів від 1 до 15-ти, встановлення пороговогу балу та відсутність мінімального балу сертифікату, зміни у формуванні конкурсного балу та нарахування додаткових тощо.


Про Захід