В Ужгороді відбудеться ромський джазовий фестиваль

Опубліковано:

6 грудня 2014 року, о 17. 00, у Закарпатській обласній філармонії (м.Ужгород, пл.Театральна) розпочне свою роботу XVІІ Міжнародний ромський фестиваль джазового мистецтва “Пап-Джаз-Фест-2014”.

Організаторами заходу є Товариство музичної культури циган Закарпаття “Лаутарі” за підтримки управління культури та відділу у справах національностей та релігії облдержадміністрації.

Вперше фестиваль було проведено у 1997 року як всеукраїнський джазовий фестиваль, і вже наступного, 1998 року, фестиваль здобув статус міжнародного.
У різні роки на фестивалі грали відомі зарубіжні та вітчизняні музиканти: саксофоністи Пітер Кардареллі та Монті Вотерс (США), трубач Макл “Патчес” Стюарт (США) Едвард Намисловський (Польща), ударник Додо Шошока (Словаччина), гітаристи Ботош Тибі та Керекеш Олі (Угорщина), легенди радянського джазу Євген Дергунов, Валерій Колесников, В'ячеслав Полянський, Володимир Соляник (Україна) та багато інших.

Родзинкою цьогорічного фестивалю стане виступ зірки джазу світового рівня, гітариста Марка Вітфілда із Сполучених Штатів Америки.

“Пап-Джаз-Фест” – це і шана відомому закарпатському ромському джазовому музиканту, засновнику фестивалю, громадському діячеві Вілмошу Папу, який передчасно пішов із життя.
Під час фестивалю проводитиметься благодійний збір коштів для потреб військових у зоні АТО.

Управління інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА


Про Захід