На Закарпатті лікують не лише медом, а й бджолами (ВІДЕО)

Опубліковано:

 Бджільництво на Закарпатті – галузь популярна. Цьому сприяють, перш за все, природні умови, та велика кількість ентузіастів.

Головний продукт бджільництва , звичайно, мед. Заради нього і працюють пасічники. Однак є і інші переваги бджолярства. Які самі дивіться далі.

Карпатські бджоли добре пристосовані  до існування в умовах суворого гірського клімату. Окрім того, що витривал, вони ще й продуктивні.  пан Микола з села  Солочин, займається бджільництвом вже понад 27 років. Каже, що це ремесло не з легких і його потрібно любити. Бджолярами давно вже підмічено, що створена  бджолами атмосфера на пасіці має позитивну енергетику. Як нас запевнили, лікуватися можна не тільки медом, а ще й бджолами. 

У пана Миколи є маленький будиноч, під яким живуть бджоли. Господар каже: сон на бджолах –  цілюща терапія, адже запах прополісу та меду заспокоює  та лікує  різні нервові розлади.Туристи добре знають про таку форму лікування, але спробувати наважуються не всі. Кажуть, це дуже  заспокоює, а для відпочинку це дуже корисно.Протипоказань для такого лікування немає, але тим хто має алергію варто утриматись. Продукти бджільництва різноманітні, лікувальні та корисні.

Про Захід