Початок тижня – сонячний

Опубліковано:

 Сьогодні на всій території області ясна сонячна погода, ввечері в деяких містах можливі дощі.

На небі в Ужгороді цього дня не буде жодної хмаринки. Без опадів.

У Мукачеві ясна погода може ввечері змінитися на хмарну. Без опадів.

Погода у Хусті буде ясною, тільки ввечері на небі з'являться хмари. Більша частина дня пройде без опадів, а ближче до вечора очікується дощ із грозою.
 
Небо у Береговому буде ясним весь день, лише ввечері воно затягнеться хмарами. Без опадів.
 
З самого ранку погода у Виноградові буде ясною, але ввечері небо вкриється хмарами. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дрібний дощ.
 
Увесь день у Сваляві буде триматися ясна погода, а ввечері на небі з'являться хмари. Ранок і день пройдуть без опадів. Увечері можливий дощ із грозою.
 
Зустрічаючи нас безхмарним ранком, погода зміниться вже у середині дня, й небо у Тячеві вкриється хмарами, які протримаються до вечора. Без опадів.
 
Небо в Іршаві буде ясним весь день, лише ввечері воно затягнеться хмарами. Увечері йтиме дощ із грозою.
 
Ранок у Великому Бичкові – безхмарний, та до кінця дня небо буде залишатися ясним. Без опадів.
 
Народний прогноз погоди: 7 липня відзначається Різдво славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Івана. Це одне з найулюбленіших серед людей свят. З 7 липня наші пращури починали косовицю, поки трава не засім'янилась. Наші пращури помітили, якщо на Івана сильна роса – на урожай огірків. В давнину говорили, якщо в цей день буде дощ, то через п'ять днів буде сонечко світить. Дощ на Івана Купала вважався благодатним.
 
 
 
 
 
Про Захід