«Cтвори себе сам» в Ужгороді

Опубліковано:

 У вівторок, 2 грудня, о 12.00 в прес-центрі обласного Центру здоров'я
(пл. Театральна, 6) відбудеться прес-конференція на якій буде анонсовано проведення фестивалю, майстер-класів та тренінгів “Cтвори себе сам”, які скеровані на саморозвиток, здорового та свідомого способу життя.

Участь у прес-конференції візьмуть:

Кочубайло С.П – головний лікар ОЦЗ
Маркович Т.І- лікар методист ОЦЗ
Соскида А.М- інструктор з санітарної освіти, психолог, арт-терапевт

Довідково:
5 грудня о 10.00 годині на базі Обласного центру здоров'я буде проводитись фестиваль майстер-класів та тренінгів для саморозвитку, здорового та свідомого способу життя, який буде корисний для фахівців суспільно-спрямованих професій, а саме психологів, соціальних педагогів, медиків.
Мета даного проекту ознайомити слухачів із практичними здобутками в галузі медицини, психології, дієтології, психології здоров'я. Надати можливісь через лекції та тренінгові занняття поглибити свої особистісні та професійні знання та навички, а також налагодження взаємодії фахівців різних суспільних професій, сприяння професійному зростанню один одного, обмін досвідом, ефективне використання набутих знань в житті.
Фестиваль буде корисним для працівників соціально-спрямованих професій: психологів, медиків, соціальних педагогів, магістрантів та студентів суспільних спеціальностей, працівників системи освіти та охорони здоров'я. А також людей різного віку, професії та інтересів, які зацікавлені в особистісному розвитку, тобто бажають оволодіти навичками здорового та свідомого способу життя, прагнуть до розвитку власної творчості та гармонізації в цілому.

Участь в проекті дасть ВАМ можливість:
Набути нових професійних вмінь
Побачити різні стилі та методи роботи психологів, лікарів, спеціалістів по правильному харчуванню, зокрема такі як арт-терапія гештальттерапія, позитивна психотерапія, гомеопатія, дієтологія.
Оволодієте методами, збереження та відновлення свого здоров'я;
Зокрема розширите поняття про здоров'я, та здорову і свою чергу щасливу особистістість.
Гарантовано отримаєте задоволення від творчого процесу самовдосконалення
Розкриєте свій творчий потенціал, додасте яскравих кольорів у життя.
Познайомитись з новими людьми, відпочинете тілом і душею.


Про Захід