Як десяток «хлопців Ратушняка» вирішив міськраду розігнати (Фоторепортаж)

Опубліковано:

Сьогодні о 12:00 розпочалася протестна безстрокова акція, спрямована проти відновленого міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова, секретаря міськради Богдана Андріїва та міськради загалом. Крім того, серед вимог – перевірка діяльності міськради, починаючи з 2010-го року (тобто з моменту обрання нинішнього складу ради та міського голови).

Прийшли на “акцію” всього чоловік 10-15, приблизно стільки ж прийшло й представників ЗМІ. Організатори – люди, яких у місті асоціюють з екс-мером Сергієм Ратушняком. Вони принесли з собою трохи дров, кілька прапорів і саморобних розтяжок, а також намети. Тобто декларують таким чином, що стояти збираються довго.

Втім, ефективність наметів з кількома “жильцями” продемонстрована “акцією” біля ОДА. Понад півроку на площі перед будівлею адміністрації стояли намети, кілька учасників, які там перебували, вимагали відставки Івана Балоги. Завершилося це, як можна зрозуміти, нічим. До речі, організатор “антибалогівської” довготривалої акції Іван Данацко, бере участь і в нинішній – проти Погорєлова.

До протестуючих вийшов секретаря міськради Андріїв. Він хотів почути вимоги. В результаті вислухав на свою адресу чимало компліментів та дізнався, що його наміри на новій посаді цих людей не цікавлять – вони просто хочуть, аби всі добровільно пішли зі своїх посад, а міськрада саморозпустилася.

У відповідь Андріїв похвалився, що багато зробив для міста, не брав участі в дерибанах, не вів підкилимні ігри проти попередніх секретарів міськради Віктора Щадея та Віталія Семаля. А також тим, що дав більше грошей на АТО, ніж всі, хто зібрався навколо нього на площі. Після цього Андріїв пішов, а люди продовжили розкладати намет.

Далі буде.

Про Захід


Про Захід