Втекти зі вкраденими 20 тисячами злодюжка не зумів

Опубліковано:

 Днями до чергової частини роти міліції охорони УДСО при УМВС України в Закарпатській області від мешканця Тячівського району надійшло повідомлення про крадіжку.

 
На місце події, яка відбулася у Чопському районі, прибув спільний наряд спеціального взводу групи затримання роти міліції охорони у складі трьох міліціонерів.         
 
Постраждалий повідомив, що після того, як він здійснив покупки у магазині, невідомий молодик викрав з його кишені портмоне. Загальна сума крадіжки була чималою – майже 20 000 гривень. Також постраждалий повідомив, що викрадена готівка була у різних валютах – національній, євро та доларах. Окрім того у портмоне знаходилася кредитна картка.
 
Не зволікаючи, міліціонери розпочали опитування свідків та присутніх, під час якого помітили неспокійну та підозрілу поведінку одного з присутніх, який кинувся тікати. Один з міліціонерів групи затримання почав переслідування та наздогнав підозрюваного. Ним виявився 23-річний мешканець м. Чоп. Після затримання у кишені куртки було виявлено іноземну валюту, еквівалент якої відповідав викраденій.
 
Для фіксації правопорушення та складання протоколу на місце затримання було викликано слідчо-оперативну групу Ужгородського районного відділку міліції.
 
Державна служба охорони закликає усіх бути обачними та пильнувати особисті речі, адже краще бути обережним, аніж втратити своє майно.
 
Ернест Завадський УДСО при УМВС України

в Закарпатській області
Про Захід