Армії треба одяг, взуття й ліки – звернення

Опубліковано:

Закарпатська “Свобода” звертається до всіх небайдужих краян з проханням про допомогу армії. Наводимо текст звернення повністю:

Брати і сестри українці! Зараз ми є свідками кульмінації вікової боротьби України з російським окупантом. Сотні років наші предки боролися з московським імперіалізмом та проливали кров у боротьбі зворогом. І зараз наша армія у нерівних умовах воює з терористами на сході країни, страждаючи через відсутність засобів захисту, обмундирування, зброї, харчів і навіть питної води, ведучи святу боротьбу за волю Батьківщини.

Саме тому вважаємо спільним обов'язком всіх закарпатців долучатися до матеріального забезпечення хоробрих українських хлопців, що зараз ведуть боїза Україну на передовій! Водночас усвідомлюємо, що не в наших силах допомогти багатьом тисячам солдатів та добровольчим батальйонам, які задіяні в антитерористичній операції. На разі в складі Збройних Сил, Національної гвардії України, батальйонів територіальної оборони та добровольчих формувань воюють або проходять підготовку сотні свободівців та прихильників націоналістичної сили. І щодня ми отримуємо десятки дзвінків від побратимів, які не мають нічого, окрім застарілої зброї та високого бойового духу. І саме тому ВО “Свобода” всіма силами акумулює кошти для забезпечення бійців, що перебувають у наших лавах. І в цій справі ми сподіваємося на Вашу допомогу! Ви підтримали нашу партію на виборах своїм голосом, і тепер ми просимо Вас підтримати наших побратимів на східному фронті гривнею. Адже вони захищають нашу і вашу Свободу!

Зі своєї сторони гарантуємо звітність по кожній пожертвуваній гривні, що стане частинкою чийогось бронежилету і врятованого батька для своїх дітей. Якщо ви маєте можливість допомогти бійцям амуніцією, бронежилетами, спецпристроями, карематами, посудом чи іншими речами, просимо звертатись до Василя Юрочка, відповідального за гуманітарну допомогу учасникам АТО:“На сьогоднішній день закарпатські націоналісти зробили все, що тільки можливо заради полегшення занадто складних умов перебування та ведення боїв на Донеччині та Луганщині. Завжди тримаємо зв'язок з побратимами, що несуть службу в лавах Нацгвардії та добровольчих загонах, тому знаємо чого потребує українська армія і оперативно реагуємо на їхні потреби. Проте фінансово ми не в змозі забезпечити бронежилетами кожного бійця, а тим паче, складнішими пристроями як тепловізори чи прилади нічного бачення, що так важливі при веденні нічної варти, тому просимо всіх небайдужих земляків долучатися до підтримки воїнів за незалежність країни”, – додав керівник Ужгородської районної організації.

Контакти для охочих допомогти: +38 (099) 741-21-26 – Юрочко Василь

Короткий список необхідних речей:

1) Десантна мабута (одяг для десанту радянський,розмір 48,6)

2) Легкі берци для розвідки

3) Ліки від грибка

4) 10 л. чистого спирту

5) Маскувальний халат тканинний камуфляжний; розмір: 4,5)

6) Бінокль 40-кратний

7) Оптика > 12х50

8) Тактичні рукавиці

9) Наколінники

10) Дощовики (штани і куртка)

11) Кросівки 43 розмір і 1 шт 45 розмір

12) Тактичні джгути (зразку NATO)

13) Спальники і коремати -3шт

14) Шоломи кевларові або сфери

15) Засоби від мух

16) Спиртові серветки

17) Рідина для обробки ніг – “Дезінфікатор для ніг” та “Ackodesin 2000”

18) ВД 40 (для чистки зброї)

19) Зброярське масло

20) Шини Крамера ( на ноги при переломах)

21) Знеболююче в шприц-тюбіках

Про Захід