На Тячівщині дітей-сиріт хочуть залишити без спадку

Опубліковано:

 Прокуратурою Тячівського району днями заявлено позов до Тячівського районного суду про визнання права власності будинку у с. Буштино за двома неповнолітніми.

Прокурорською перевіркою встановлено, що брат і сестра, навчаються в Домбоківській спеціальній ЗОШ – інтернат для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування Мукачівського району. У 2005 році вони втратили мати, а у 2012 залишились і без батька – відтоді їм надано статус дитини – сироти.

У зв'язку з викладеним, вони не в змозі самостійно та в повній мірі захистити свої права в судовому порядку – за це взялася прокуратура району.

Зокрема, серед іншого прокурори з`ясували, що станом на листопад 2014 року службовими особами служби у справах дітей Тячівської РДА не вживались жодних заходів, щодо визнання за неповнолітніми права власності на спадкове майно, яке залишилося в них після смерті батьків.
Адже, за документами їхні батьки у 2004 році звели будинок в якому і жили разом з дітьми, які і є прямими спадкоємцями останніх, принаймні іншою інформацією щодо спадкоємців сільська рада не володіє.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області


Про Захід