Що в Ужгороді здивувало індусів найбільше?

Опубліковано:

 Близько 370 студентів з-за кордону – настільки збільшився студентський колектив УжНУ за останні два місяці. Пише Заголовок

Вперше за всю історію вишу такий чисельний “десант” прибув в УжНУ з інших країн. Переважна більшість “новачків” навчається на різних курсах медичного факультету. Найбільше молоді – з Індії, є також із Камеруну, Бангладешу, Нігерії, Зімбабве, Гани…. Вибух зацікавлення іноземців до навчання в УжНУ спричинений насамперед складними умовами, в яких опинилася вся Україна, а особливо Донеччина та Луганщина. Саме через військові дії основна частина студентів перевелася в УжНУз Луганського державного медичного університету.

Як кажуть самі індуси, вони вже відчули різницю перебування в географічно протилежних частинах України і переваги позитивного ставлення до представників іншої нації в західній Україні. Так, на них ще місяць-півтора тому, пересічні ужгородці дивилися із здивуванням, розглядали із зацікавленням, фотографували, але жодного негативу студенти із іншим кольором на Закарпатті не відчули. За кілька тижнів місцеві мешканці вже звикли до студентів-іноземців, а молоді люди повністю освоїлися на чужій території.


Про Захід