В туристичну галузь Закарпаття “влиють нову кров”

Опубліковано:

Розвитком туризму в Закарпатській ОДА має опікуватися окрема структура, в якій дбатимуть про перспективи цієї справи, а не тільки збиратимуть статистику, як це було раніше – вважає керівник краю Василь Губаль.

Адже йдеться про справді важливу галузь для області, її населення і економіки, й нарешті слова “туризм – пріоритетний напрямок розвитку регіону” мають стати не тільки декларативними.

Тому Василь Губаль ініціює реорганізацію в “інфраструктурному” департаменті ОДА, куди раніше включили залишки ліквідованого Управління у справах туризму.

Генерування ідей, робота над розвитком сфери, сприяння підприємствам і загалом закарпатцям, які хочуть надавати туристичні послуги та робити край привабливішим для гостей – ось задачі структурного підрозділу, що має з'явитися в ОДА. Василь Губаль також наголошує: опікуватися сферою мають не “класичні чиновники”, а ініціативні фахівці, управлінці нового типу. Таких шукатимуть через конкурс, запрошуючи до участі активну молодь.

“Маємо відійти від принципів роботи, коли керівники напрямків займаються лише папірцями та збирають статистику. Потрібні ідеї, комунікація, розвиток! Я також очікую, що цей структурний підрозділ приділятиме увагу і дієвій підтримці тих закарпатців, які хочуть працювати у сільському туризмі, який, як на мене, є перспективним та й сприятиме покращенню справ у глибинці, зокрема, створенню там робочих місць. Переконаний, що Закарпаття має надавати туристичні послуги не лише через великі туристичні бази, оздоровниці, а й у “зеленому” туризмі, де гості зможуть пожити в сільській хаті, поїсти смачних і здорових домашніх страв, познайомитися з традиціями краю, насолодитися природою… Загалом же чекаю, що зможемо в управління галуззю “влити нову кров”, яка їй, схоже, дійсно необхідна” – сказав Василь Губаль.

Тим часом уже домовлено про підтримку фахівців УжНУ в роботі над перспективними проектами для розвитку закарпатського туризму.

Прес-служба Закарпатської ОДА


Про Захід