Гуцульська столиця об'єднається з українською. Поїздом

Опубліковано:

 4 липня  відбулася зустріч з Генеральним директором “Укрзалізниці” Борисом Остапюком, учасниками якої були від ініціативної групи по вирішенню курсування поїзда Владислав Посмітюха, голова ініціативної групи Іван Шостак, голова Федерації роботодавців транспорту Орест Климпуш, заступник директора Карпатського біосферного заповідника Федір Гамор.

Про це повідомляє один з учасників розмови – Владислав Посмітюха.

За вказівкою генерального директора “Укрзалізниці” Бориса Остапюка, починаючи орієнтовно з 4 серпня призначається курсування прямого поїзда в сполученні Київ-Рахів на серпень та вересень для вивчення пасажиропотоку.

У складі поїзда будуть 8 купейних та 4 плацкартних вагони. Поїзд буде курсувати через день, маршрутом через Вінницю, Жмеринку, Хмельницький, Тернопіль, Чортків, Заліщики, Городенку, Коломию, Яремче, Рахів.

Час відправлення з Києва орієнтовно о 15.39, прибуття до станції Рахів – о 11.15, з Рахова – о 13.30, прибуття в Київ – о 06.10. ГРАФІК ОРІЄНТОВНИЙ. Точний графік руху потяга повідомлять згодом, розповідає пан Посмітюха.

Спеціально для підвищення якості умов перевезення графік руху поїзда до Києва був складений у порядку, коли пасажири зможуть здійснити пересадку на швидкісні електропоїзди до Львова, Харкова, Запоріжжя, Одеси та Хмельницького.

Поїзд № 144/143 “Івано-Франківськ-Київ”, який з 11 липня курсуватиме через Городенку, Чортків, курсуватиме лише до 3 липня, на нього продаж квитків уже закрито.

Наразі фахівці “Укрзалізниці” з усіма побажаннями Владислава Посмітюхи, Івана Шостака, Федора Гамора, Ореста Климпуша скаладають графік руху поїзда Київ-Рахів, та змінюють маршрут поїзда № 143 “Київ – Івано-Франківськ”.

Як повідомлялось раніше, з точки зору Мінінфраструктури єдиною перепоною для відкриття нового сполучення Київ – Рахів є очікувана низька заселеність поїзда. Така позиція є хибною та явно суперечить наданим для розгляду аналітичним матеріалам, – запевняють активісти. 

Ужгород.ін

Про Захід